Poznaj nasz chłodniczy transport żywności

Transmar - O nas

Firma transportowa TRANSMAR z siedzibą w Deszcznie woj. Lubuskie powstała w 1990 roku. Właściciele firmy Lilla i Marcin Ungier postawili sobie za główny cel solidność i fachowość wykonywanych usług transportowych. Specjalizujemy się w żywnościowych przewozach chłodniczych - całopojazdowych. Efekt naszych starań doceniło wielu klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Transmar Lilla i Marcin Ungier S.J.

Międzynarodowy chłodniczy transport żywności

  • Zostaliśmy docenieni przez Forbes'a!

Jako TRANSMAR otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes - Diamenty Forbesa 2017 - w rankingu firm z województwa lubuskiego. Dziękujemy Forbes Polska!

  • Nasze długoletnie doświadczenie to Twój spokój i zadowolenie.

Firma transportowa TRANSMAR powstała w 1990 roku. Właściciele firmy Lilla i Marcin Ungier postawili sobie za główny cel dobro klienta oraz solidność i fachowość wykonywanych usług w transporcie chłodniczym-żywnościowym. Lata wytężonej pracy zaowocowały zdobyciem doświadczenia na rynku transportowym. Efekt naszych starań doceniło wielu klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  • Certyfikat IFS Logistics - najwyższa jakość i bezpieczeństwo żywności

Bezpieczeństwo żywności – od producentów do sprzedawców. Międzynarodowy Standard Żywności (International Food Standard), w skrócie IFS, został stworzony w 2003 przez Stowarzyszenie Niemieckiego Handlu Detalicznego (HDE). Standard zapewnia stałą jakość w całym łańcuchu produkcyjnym przemysłu spożywczego. Certyfiakt IFS Food lub IFS Logistic – w firmach transportowych i logistycznych – jest dowodem na to, że produkowana i sprzedawana żywność spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

  • Nowoczesna firmowa flota ciężarówek

Firmowy tabor stanowią najnowsze ciągniki siodłowe VOLVO FH. Specjalizujemy się w przewozach chłodniczych - całopojazdowych. Dysponujemy naczepami - chłodniami typu doppelstock (13,6 x 2,46 x 2,60). Możliwość wymiany EUROPALET.

  • Doświadczona drużyna kierowców - dotrzemy tam gdzie chcesz

Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne kwalifikacje aby bezproblemowo dostarczyć Twój towar do miejsca docelowego. Działalność naszej firmy jest ukierunkowana na obsługę transportu międzynarodowego głównie na terenie Europy Zachodniej. Nie oznacza to jednak, że nie podejmiemy się wykonania usług transportowych na wschód czy południe Europy. Naszym celem jest zaspokojenie Twoich potrzeb związanych z transportem żywności i artykułów neutralnych. Zapewniamy ciągły monitoring przewożonych ładunków, gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność usług.

  • TRANSMAR - bezpiecznie - solidnie - pewnie.

Posiadamy pełne ubezpieczenie komunikacyjne oraz OCP. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę zachowując przy tym najwyższą jakość i wszelkie tak istotne walory obsługi. Transmar jest na etapie prężnego rozwoju. Wyznaczyliśmy sobie konkretne cele, które pozwalają nam stale udoskonalać proces transportu chłodniczego.

  • Wspieramy Lubuskich Żużlowców

Jako pasjonaci czarnego sportu jesteśmy oficjalnymi sponsorami KS Stali Gorzów Wlkp.

Wiesz już wszystko? Zapraszamy do współpracy!

Transmar chłodniczy transport żywności kontakt

Skontaktuj się z nami

Dział spedycji:
Telefon/Fax: +48 95 75 12 065
Telefon/Fax: +48 95 72 03 012
Dział księgowości:
Telefon/Fax: +48 95 71 85 073

TimoCom: 12567
Trans: 3852

Transmar Lilla i Marcin Ungier S.J.
Biuro Transmar:
ul. Tęczowa 9, 66-446 Deszczno
Baza transportowa:
ul. Transportowa 10
66-446 Karnin

Masz pytanie? Napisz do nas na transport@transmargroup.pl lub z poniższego formularza

Zobacz większa mapę